top of page

תקנון האתר


ברוכים הבאים לאתר "כל טוב לחי"  . האתר הינו חנות און ליין של החנות בסוקולוב 7 הרצליה.
השימוש והקניה ב- "כל טוב לחי" , כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה. שכן השימוש ב- "כל טוב לחי"   ותנה בהסכמתך לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר "כל טוב לחי"   מצהיר בעצם ביצוע הרכישה - כי היינו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר "כל טוב לחי"   וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד "כל טוב לחי"   /או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות "כל טוב לחי"  ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

 

בתקנון זה - השימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר גם נקבה במשמע.

1. תנאי השתתפות
רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן ושהינו בעל חברות האשראי הנן: ויזה כ.א.ל ,ויזה לאומי,  אמריקן אקספרס ,ישראכרט . מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת האשראי אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה.

2. המוצרים המוצעים
אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון. במקרה הזה, שומר לעצמו "כל טוב לחי"  את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך ונמנע מחיוב כרטיס האשראי שלך.
המוצרים המוצעים על ידי  "כל טוב לחי", מלווים במפרט וניתן לראות את תמונות המוצרים ותאור קצר ותמציתי של המוצר המוצע. תמונות המוצרים הינם להמחשה בלבד.  
פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים ,ניתן לקבל ע"י התקשרות טלפונית לאחד ממספרי הטלפון המצויינים בחנות.
לחברת ""כל טוב לחי" " הזכות להפסיק מתן מתנות עם רכישה של מוצר בכל זמן ללא הודעה מוקדמת.

 

3. ביצוע הזמנה
רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות סימון בעגלת הקניות.
לאחר ביצוע ההזמנה תקבל הודעה ראשונית על קליטת פרטי הזמנתך, המעיד על קליטת ההזמנה במערכת בלבד. אישור סופי יינתן עם חיוב התשלום.
המשלוחים חינם הם אך ורק לאזורי חלוקה באזור השרון וצפון תל אביב בלבד שרשומים באתר ורק לאחר שישנה הזמנה של מינימום 100 ש"ח וצוות "כל טוב לחי"  סיים לבדוק את פרטי כרטיס האשראי שלך וקיבל את אישור חברת כרטיסי האשראי לביצוע הרכישה, תיחשב הצעתך כברת ביצוע ויתחילו כל תהליכי אספקת המוצרים שהזמנת, בתנאי שהם מצויים במלאי.
אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, בתמונתם, תיאורם, מחירם או בכל פרט אחר, יהיה רשאי צוות "כל טוב לחי"  לבטל את רכישתך ואתה לא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

 

4. פרטי המשתמש
בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים : ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם, חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום.
הגשת פרטים אישיים כוזבים הנה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם ל"כל טוב לחי"  .

 

5. תשלום ואספקה
לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף מחויב  בתשלום מלא בגין המוצר לפי מס` התשלומים אשר ביקש.
זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 72 שעות (להלן:" מועד האספקה").
(בעקבות המצב במדינה החל מה15.3.20 ועד מועד בלתי ידוע אין התחייבות לזמן משלוח של עד 72 שעות ,אנחנו נשתדל לספק את ההזמנה במהירות האפשרית ,אתכם הסליחה)
חישוב מועדי האספקה יהיה על פי ימי עסקים, דהיינו ימים א`-ה`, למעט ימי שישי, ערבי חגים ומועדים, שבת וימי חגים ומועדים. יחד עם זאת, צוות "כל טוב לחי"  עושה כמיטב יכולתו להקדים את זמן האספקה .
המחירים בחנות "כל טוב לחי"  כוללים מע"מ.
אספקת המוצרים תהיה בתיאום טלפוני עם הלקוח (להלן המשתתף).
אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של "כל טוב לחי"  .
המוצרים השונים יסופקו באמצעות שליח החנות.
אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברת המשלוחים מטעם "כל טוב לחי", ובכפוף לרשימת הישובים של "כל טוב לחי" בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם "כל טוב לחי"  לבצע את משלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח וימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "כל טוב לחי"  הפוסקת הבלעדית.
המשלוח יתבצע עד לפתח ביתו או חצרו של הלקוח.

 

6. החזרה והחלפת מוצרים
החלפה ו/או החזרת מוצרים תאושר במידה והתקיימו כל התנאים הבאים :
א.המוצר באריזתו המקורית ,לא נפתח ו/או נעשה בו שימוש.
ב.לא חלפן יותר מ-14 יום מיום הרכישה.
ג.ההחלפה/החזרה תחוייב דמי משלוח בסך 25 ש"ח, או תשלח ע"י הלקוח ועל חשבונו מלבד מקרים מיוחדים של טעות ו/או מוצר פגום.
ד.במקרים של החזרת מוצרים ניתנת האפשרות לחנות לקחת 3% דמי ביטול עסקה וזה על הוצאות בזמן ההזמנה .

 

החזרה / החלפה שקי מזון :
זיכוי מלא -בצריכת עד 20% מתכולת השק.
בצריכה של יותר מ 20% מתכולת השק לא יהיה ניתן להחליף / להחזיר. 
במקרה בו המוצרים אותם קיבלת לא היו תקינים בעת קבלתם, לא תחויב בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.
 אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח לצוות "כל טוב לחי"  את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981.

7. אחריות
"כל טוב לחי" ו/או מי מטעמו אינם מייצרים את המוצרים, ואינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים. לעיתים יתכנו הפרשי גוונים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הגוונים המדויקים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד "כל טוב לחי"  לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו"ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כפי שפרטנו בתנאי שימוש אלה.
האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, במידה ויש, חלה על היצרנים, היבואנים והמפיצים של המוצרים ובהתאם לתנאים המופיעים על תעודת האחריות שמצורפת אליהם. היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א - 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו.
בשום נסיבות לא תחול על "כל טוב לחי" ו/או מי מטעמה אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או שירותים, או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע ל "כל טוב לחי"  ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא כתוב אלינו ונבחן את פנייתך בקפידה.

"כל טוב לחי"  ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר.
השירות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא ( AS IS ) לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי "כל טוב לחי" ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך.
 אין אחריות על התקנה שהתבצעה על ידי הלקוח.

 

8. תנאים נוספים

"כל טוב לחי"  לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.
"כל טוב לחי"  לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
"כל טוב לחי"  שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.
מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית "כל טוב לחי"  להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית "כל טוב לחי", אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.
"כל טוב לחי"  שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מעת לעת.

 

9. דין ושיפוט
הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט השלום בראשל"צ ו/או בימ"ש המחוזי בתל אביב בלבד.

 

בברכת קנייה נעימה ובטוחה

מדיניות החנות

bottom of page